Publikacja aktualności 'DYŻURY URZĘDNIKÓW WYBORCZYCH POWOŁANYCH W POSZCZEGÓLNYCH GMINACH NA OBSZARZE DZIAŁANIA KOMISARZA WYBORCZEGO W KALISZU I i II'
DYŻURY
URZĘDNIKÓW WYBORCZYCH
POWOŁANYCH W POSZCZEGÓLNYCH GMINACH NA OBSZARZE DZIAŁANIA
KOMISARZA WYBORCZEGO W KALISZU I i II
Powiat |
Gmina
|
Imię i nazwisko urzędnika wyborczego |
Wyznaczony dzień dyżuru |
Godziny dyżuru |
Jarociński |
Jaraczewo |
Paweł GOŹDZIASZEK |
poniedziałek, środa |
1500 - 1730 |
Jarocin |
Izabela KRYSICKA |
czwartek |
1100 - 1300 |
|
Kotlin |
Danuta ŁUKOMSKA-MATUSZAK |
poniedziałek |
1200 - 1500 |
|
Żerków |
Maciej DOLATA |
środa piątek |
1300 - 1600 800 - 1030 |
|
Miasto Kalisz |
|
1/ Marek CICHY |
wtorek 20.09 |
1330 - 1530 1300 - 1500 |
2/ Andrzej GRUDZIŃSKI |
wtorek 20.09 |
1330 - 1530 1300 - 1500 |
||
Kaliski |
Blizanów |
Mariusz JAWORSKI |
poniedziałek |
1400 - 1600 |
Brzeziny |
Dariusz WAWRZYNIAK |
13.09; 17.09; 21.09; 28.09; 05.10; 12.10 |
1330 – 1530 |
|
Ceków - Kolonia |
Dorota LISSY |
środa |
1300 – 1500 |
|
Godziesze Wielkie |
Anita DOMAGALSKA |
7.09; 13.09 19.09; 20.09 21.09 1.10 |
730 - 1500 700 - 800 700 - 1000 700 - 1300 |
|
Koźminek |
Joanna ANYSZEWSKA |
poniedziałek |
1300 - 1500 |
|
Lisków |
Andżelika ZJAWIŃSKA |
14.09 20.09; 21.09 5.10; 12.10 |
830 - 1030 830 - 1230 830 - 1030 |
|
Mycielin |
Magdalena MACIEJOWSKA |
środa |
1300 - 1500 |
|
Opatówek |
Monika ŁUCZAK |
poniedziałek |
1400 - 1600 |
|
Stawiszyn |
Anna BARTCZAK |
środa |
800 - 1000 |
|
Szczytniki |
Agnieszka JAKUBEK |
poniedziałek |
1400 - 1600 |
|
Żelazków |
Aleksandra JAWORSKA |
piątek |
1200 - 1400 |
|
Kępiński |
Baranów |
Sabina STEINERT |
poniedziałek, środa, piątek |
1200 - 1400 |
Bralin |
Jolanta JĘDRECKA |
środa, piątek, dodatkowo 24.09 od 15.10 codziennie do 19.10 |
1000 - 1200 1000 - 1200 |
|
Kępno |
Kinga BARCZYŃSKA |
poniedziałek, piątek 19.09; 21.09 20.09 |
1300 - 1500 1200 - 1600 900 - 1300 |
|
Łęka Opatowska |
Marika MOŻDŻANOWSKA |
10.09 14.09; 19.09; 20.09; 21.09 |
800 - 1100 1200 - 1530 |
|
Rychtal |
Zuzanna BARCZOK |
14.09 17.09 20.09; 21.09 28.09 |
830 - 1130 1200 - 1530 800 - 1200 1200 - 1530 |
|
Trzcinica |
Magdalena SMOGUR |
piątek |
1415 - 1600 |
|
|
Perzów |
Kamila MRUK |
19.09 21.09 24.09 1.10 01.10; 3.10; 10.10; 16.10; 19.10 |
8 – 10 13 – 15 14 – 16 1730 - 1930 800 - 1000 |
Krotoszyński |
Kobylin |
Magdalena POPRAWSKA |
14.09, 19.09, 26.09, 01.10, 10.10, 17.10 |
1315 - 1515 |
Koźmin Wielkopolski |
Błażej TRZĘSOWSKI |
czwartek |
1430 - 1630 |
|
Krotoszyn |
Elżbieta RYGAS |
poniedziałek, piątek /od 7.09.2018 r. za wyjątkiem 21.09.2018 r./ |
800 - 1500 |
|
Rozdrażew |
Irena DOBRA |
czwartek |
1300 - 1500 |
|
Sulmierzyce |
Tomasz SALEJ |
czwartek |
1230 - 1530 |
|
Zduny |
Sławomir KOSIŃSKI |
wtorek środa |
1130 – 1330 1500 - 1700 |
|
Ostrowski |
Nowe Skalmierzyce |
Monika LINKOWSKA |
piątek |
730 - 1000 |
Ostrów Wielkopolski m. |
1/ Krzysztof KAROLEWSKI |
środa, piątek 20.09 21.09 |
1230 - 1530 1230 - 1530 1000 - 1600 |
|
2/ Jarosław AMBROZIAK |
środa, piątek 21.09 |
1230 - 1530 1000 - 1600 |
||
Ostrów Wielkopolski gm. |
Tomasz TOMALAK |
poniedziałek czwartek |
1300 - 1600 1200 – 1500 |
|
Odolanów |
Ewa KARGOL-STYBANIEWICZ |
poniedziałek piątek |
1300 - 1600 800 - 1000 |
|
Przygodzice |
Mateusz KRAKOWSKI |
12.09 20.09 26.09 02.10; 10.10; 17.10 |
1300 – 1500 1200 – 1400 1600 – 1800 1300 – 1500 |
|
Raszków |
Klaudia KRZYMIŃSKA |
12.09, 21.09, 26.09, 4.10, 12.10, 19.10 |
1400 - 1600 |
|
Sieroszewice |
Agnieszka KUPAJ |
wtorek |
1330 - 1530 |
|
Sośnie |
Marcin STRYJAK |
17.09; 20.09 21.09 26.09 |
1200 - 1530 730 - 1530 1200 - 1530` |
|
Ostrzeszowski |
Czajków |
Barbara GARNCAREK |
poniedziałek |
1200 - 1400 |
Doruchów |
Urszula GOŹDZICKA |
poniedziałek /wrzesień, październik/ piątek /październik/ |
1200 - 1400 1000 - 1200 |
|
Grabów nad Prosną |
Aneta BŁOCH-HYŁKA |
czwartek, piątek |
1300 - 1600 |
|
Kobyla Góra |
Wojciech BĄK |
poniedziałek |
1400 - 1630 |
|
Kraszewice |
Ewelina CIERNIAK |
piątek |
1330 - 1530 |
|
Mikstat |
Cezary KORZENIEWSKI |
piątek |
1330 - 1530 |
|
Ostrzeszów |
Izabela GAWEŁEK-BUGARYN |
poniedziałek |
1200 - 1500 |
|
Pleszewski |
Chocz |
Radosław PIETURA |
środa |
800 - 1000 |
Czermin |
Dariusz PŁÓCIENNICZAK |
poniedziałek |
1200 - 1400 |
|
Dobrzyca |
Marta KOWCIK-PIECHOCKA |
czwartek |
1330 – 1530 |
|
Gizałki |
Jacek BORZYMOWSKI |
środa, piątek |
1200 – 1400 |
|
Gołuchów |
Stefan KŁOBUCKI |
14.09; 21.09; 27.09 |
1300 - 1530 |
|
Pleszew |
Izabela BORZYMOWSKA |
środa, piątek |
1200 - 1400 |