Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+6
Przejdź do mapy serwisu Alt+8
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej URZĄD GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
Menu góra
Strona startowa Organy władzy publicznej Rada Gminy Władze, funkcje Komisje Rady
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Komisje Rady, bieżące, menu 94 - BIP - URZĄD GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Komisje Rady

Komisje Rady

U C H W A Ł A Nr  I/3/2018

Rady Gminy Ostrów Wielkopolski

z dnia 21 listopada 2018 r.

 

w sprawie ustalenia składu osobowego stałych Komisji Rady Gminy Ostrów Wielkopolski.

 

Na podstawie art. 19 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym /Dz. U. z 2018 r., poz. 994 z późn. zm./oraz § 15 ust. 1 i ust. 2, § 67 ust. 1 i § 93 ust. 1 Statutu Gminy Ostrów Wielkopolski uchwala się, co następuje:

      § 1. Ustala się następujący skład osobowy stałych komisji Rady Gminy Ostrów Wielkopolski:

 

1.      Komisja Rewizyjna

1)      Głowacka Agnieszka

2)      Kątna Stefania

3)      Małuszek Paweł

4)      Mierzwicka Ewa

5)      Waliszewski Marian

 

2.      Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

1)      Dolata Rafał

2)      Głowacka Agnieszka

3)      Kątna Stefania

4)      Kubiak Edyta

5)      Orzechowska Monika

 

 

3.      Komisja Budżetu i Finansów

1)      Adamek Ryszard

2)      Banach Izabela

3)      Dolata Rafał

4)      Janas Zenon

5)      Kątna Stefania

6)      Kubiak Edyta

7)      Kwiecień Henryk

8)      Małuszek Paweł

9)      Mierzwicka Ewa

10)    Orzechowska Monika

11)    Ryfa Ryszard

12)    Szymoniak Michał

13)    Waliszewski Marian

 

4.      Komisja Gospodarki Komunalnej i Przestrzennej oraz Spraw Samorządowych

1)      Adamek Ryszard

2)      Banach Izabela

3)      Dolata Rafał

4)      Janas Zenon

5)      Kubiak Edyta

6)      Kwiecień Henryk

7)      Orzechowska Monika

8)      Ryfa Ryszard

9)      Śniegowski Piotr

 

5.      Komisja Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych

1)      Adamek Ryszard

2)      Banach Izabela

3)      Głowacka Agnieszka

4)      Kątna Stefania

5)      Kwiecień Henryk

6)      Małuszek Paweł

7)      Mierzwicka Ewa

8)      Orzechowska Monika

9)      Szymoniak Michał

10)    Śniegowski Piotr

11)    Waliszewski Marian

 

      § 2. Wykonanie uchwały powierza się Przewodniczącemu Rady Gminy.

 

      § 3. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

 


 

U C H W A Ł A Nr  VIII/ 81 /2019

Rady Gminy Ostrów Wielkopolski

z dnia 27 czerwca 2019 r.

 

w sprawie zmiany uchwały Nr 1/3/2018 Rady Gminy Ostrów Wielkopolski z dnia 21 listopada 2018 r. w sprawie ustalenia składu osobowego stałych Komisji Rady Gminy Ostrów Wielkopolski.

 

Na podstawie art. 19 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym /Dz. U. z 2019 r., poz. 506/oraz § 15 ust. 1 i ust. 2, § 67 ust. 1 i § 93 ust. 1 Statutu Gminy Ostrów Wielkopolski uchwala się, co następuje:

§ 1. W uchwale Nr 1/3/2018 Rady Gminy Ostrów Wielkopolski z dnia 21 listopada 2018 r. w sprawie ustalenia składu osobowego stałych Komisji Rady Gminy Ostrów Wielkopolski wprowadza się następujące zmiany:

1)      w § 1 pkt. 4 skreśla się podpunkt 7,

2)      w § 1 pkt. 5 skreśla się podpunkt 8.

 

§ 2. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

 

 

Metryka

sporządzono
2015-01-14 przez Agnieszka Mocek
udostępniono
2015-01-14 00:00 przez Joanna Dobras
zmodyfikowano
2019-07-23 12:10 przez Dobras Joanna
zmiany w dokumencie
ilość odwiedzin
1824
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.